[x]

prihlasiť sa

X
Produkt bol pridaný do objednávky

Produkty

Úvod ELektromobil

Úvod - ELektromobil

Elektrické skútre ponúkajú neuveriteľne hospodárny a navyše ekologický spôsob prepravy. Pri prevádzke tohoto vozidla neprodukujete žiadny hluk a výfukové plyny, čím chránite životné prostredie nie len pre seba, ale aj pre ďalšie generácie.

Navigace

15 produktů

  | 1 | 2 | poslední »


Výrobca Zoradiť vzostupne Zoradiť zostupne Názov výrobku Zoradiť vzostupne Zoradiť zostupne Dostupnosť Cena s DPH

ZSE zľava
ZSE zľava Na objednávku Informujte sa na obchod@autobaterie.sk? €0.00

Pre zákazníkov ZSE ponúkame zľavu 10%  na prenájom alebo kúpu elektrického skútra či bicykla.

Lítiová batéria 36V 10,5Ah
Lítiová batéria 36V 10,5Ah Skladom na centrálnom sklade Centrálny sklad Banská Bystrica? €287.00

Lítiová batéria 36V 10,5Ah pre elektro bicykle. Rozmery: dĺžka - 110 mm šírka - 75 mm výška - 395 mm Hmotnosť 3,25 kg

Lítiová batéria 36V 10,5Ah s nabíjačkou
Lítiová batéria 36V 10,5Ah s nabíjačkou Skladom na centrálnom sklade Centrálny sklad Banská Bystrica? €339.00

Lítiová batéria 36V 10,5Ah pre elektro bicykle s nabíjačkou. Rozmery batérie: dĺžka - 110 mm šírka - 75 mm výška - 395 mm Hmotnosť 3,25 kg

GUEWER

Elektrobicykel GRAND
Elektrobicykel GRAND Na objednávku Informujte sa na obchod@autobaterie.sk? €472.00

Na tento produkt si môžu zákazníci ZSE uplatniť zľavu 10% Model mestského elektrobicykla pre každého. Za priaznivú cenu dostanete ideálne jazdné vlastnosti, ktoré využijete hlavne v meste a to aj na dlhšie trasy až do 40 km na jedno nabitie.

GUEWER

Elektrobicykel VIP
Elektrobicykel VIP Na objednávku Informujte sa na obchod@autobaterie.sk? €700.00

Na tento produkt si môžu zákazníci ZSE uplatniť zľavu 10% Ultra ľahký skladací elektrobicykel Konštrukcia tohoto modelu je navrhnutá tak, aby spĺňala komfort klasického veľkého bicykla a zároveň zaberala čo najmenej miesta pri transporte či uskladnení. Vďaka rozsiahlemu nastaveniu posedu môžu tento elektrobicykel používať dospelí ale aj deti.

GUEWER

Elektrobicykel GRAND LUX
Elektrobicykel GRAND LUX Na objednávku K dodaniu za 5-7 pracovných dní? €790.00

Na tento produkt si môžu zákazníci ZSE uplatniť zľavu 10% Vylepšené jazdné vlastnosti, kvalitný rám zo zliatiny Alu, líthiová batéria pre dlhý dojazd, to všetko v sebe skrýva tento model všestranného elektrobicykla, ktoré bude Vašim pohodlným dopravným prostriedkom nie len po meste, ale aj na dlhšie športové alebo rekreačné jazdy

GUEWER

Elektrobicykel LORY
Elektrobicykel LORY Na objednávku K dodaniu za 5-7 pracovných dní? €960.00

Na tento produkt si môžu zákazníci ZSE uplatniť zľavu 10% Dámsky trekingový elektrobicykel Nový modelový rad všestranných elektrobicyklov pre ženy. S použitím košíka sa tento bicykel stáva ideálnym dopravným prostriedkom do mesta na nákupy. S veľkokapacitnou batériou pre dojazd až 90 km sa nemusíte báť vyraziť ani na dlhšie trasy. Špeciálna konštrukcia uchytenia batérie uľahčuje jej vyberanie.

GUEWER

Elektrobicykel CROSS
Elektrobicykel CROSS Na objednávku Informujte sa na obchod@autobaterie.sk? €960.00

Na tento produkt si môžu zákazníci ZSE uplatniť zľavu 10% Športové prevedenie má všestranné využitie. Cestovanie si tak môžete užiť nielen v meste, ale vďaka odpruženiu a kotúčovým brzdám aj v náročnejšom teréne. Určite oceníte pedálový asistent, ktorý Vám uľahčí rozjazd do akéhokoľvek kopca.

GUEWER

Elektrický skúter STAR
Elektrický skúter STAR Na objednávku Informujte sa na obchod@autobaterie.sk? €975.00

Na tento produkt si môžu zákazníci ZSE uplatniť zľavu 10% Výkonný dvojmiestny elektrický skúter Oproti modelu CITY je tento elektrický skúter výkonnejší, rýchlejší a má dlhší dojazd. Tento model ocenia všetci, čo chcú využiť lacný a rýchly spôsob dopravy po meste.

GUEWER

Elektrobicykel LUXURY
Elektrobicykel LUXURY Na objednávku K dodaniu za 5-7 pracovných dní? €1012.00

Na tento produkt si môžu zákazníci ZSE uplatniť zľavu 10% Univerzálny mestský elektobicykel Tento model elektrobicykla je určený pre všetkých, čo si chcú úžiť jazdu čo najkomfortnejšie alebo majú obavy z nastupovania či celkove z jazdy na bicykli. Vďaka nízkemu položeniu rámu v strede ja nastupovanie či zosadanie úplne jednoduché, čo ocenia najmä ľudia so zníženou pohyblivosťou, ktorý majú problém s nástupom či zosadaním s bicykla s klasickým rámom.


Navigace

15 produktů

  | 1 | 2 | poslední »